Ginekologija i opstetricija

Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11741 | Broj poruka: 84623

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1

Kašnjenje menstruacije

Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Iram

21.05.2022. 18:10

Poštovani,

menstruacija mi kasni 3 dana... zadnja je bila 15.4. i obično traje 6 dana.. prije nisam imala normalne cikluse već su trajali od 30 do 45 dana, međutum zadnjih godinu dana su se normalizirali pa traju između 29 i 33 dana, ali menstruacije su jako bolne.. ono što mene sad brine je to što sam imala spolni odnos bez zaštite 8. i 9.5, ali bez ejakulacije u rodnicu.. prema mojim izračunima ti datumi mi vise nisu plodni dani (možda sam i u krivu kad menstruacija kasni).. moram napomenuti da sam imala ovulaciju 5 dana prije odnosa... prije par dana sam imala neke simptome menstruacije no sada više ne.. postoji li mogućnost trudnoće? Naravno da ću napraviti test i posjetiti ginekologa no do tad me zanima Vaše mišljenje.. i da, jos moram napomenuti da povremeno imam slabe bolove u trbuhu..

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru...