Ginekologija i opstetricija

Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11897 | Broj poruka: 85262

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1

Moguca trudnoca

Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Caka00

27.09.2022. 19:40

Dobar dan, odnose sam imala 1og jula, sa zastitom i malo bez zastite ali smo sigurni da partner nije svrsio, i menstruacija mi kasni 3 meseca, radila sam test i negativan je, a i pre toga mi menstruacije nisu bile redovne ali sad me strah zbog odnosa, imam ponekad bolove u donjem delu stomaka i sve simptome kao pred menstruacijom, i zuti ili beli sekret, a nema menstruacije.
Pozdrav.

monika2359

05.10.2022. 22:50

Pozdrav. Zadnju menstruaciju sam imala 19.8. Aktivno radimo na bebi. 3. i 4.9. sam imala smedi iscjedak i na wc papiru jako svijetlu krv. Menstruacija mi je uvijek obilna i traje 6 dana, a ovo je sad bilo oskudno krvarenje koje je trajalo 1 dan. Zanima me dali je moguce da se radi o implantacijskom krvarenju? Vec 1 tjedan imam bolove u donjem dijelu trbuha i osjetljive i natecene grudi. Da li je moguce da sam trudna?