Ginekologija i opstetricija

Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11942 | Broj poruka: 85465

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1

Mogucnost trudnoce

Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Tonka2607

25.01.2023. 10:35

Postovani, znam da ima puno odgovaora na ovu temu ali molim Vas za odgovor jer sam jako uplašena.
Menstruacija mi kasni 7 dana, inace mi bude redovita ili kasni najvise 2 do 3 dana.
Trebala sam je dobiti 18.1.
Momak i ja smo imali spolne odnose (15-ak minuta) prosli tjedan (8.1. - 15.1.). Nismo koristili zastitu, nije ejakuirao u mene i izvadio je nekoliko minuta prije ejakulacije. Danas je 25.1. i jos uvijek nemam menstruaciju. Mislite li da postoji sansa za trudnocom? I mogu li jos uvijek popiti nesto da to spriječiti ili smo zakasnili?

Također, primjetili smo da nekad nakon sexa imam krvi (bas smede mrlje) na gacicama. To se znalo dogadati nekoliko puta, pa me samo zanima sto bi to moglo biti?
Molim vam na odgovor kada uhvatite vremena.
Ugodan dan!

Hana89

26.01.2023. 21:05

Dobar dan, imala sam ne zasticen odnos s muzem prvi dan men, cetvrti dan sam primjetila sluz i malo krvi pet dan mi je prestala men, sedmi dan sam imala ne zasticen odnos s muzem. Da li je moglo doci do trudnoce. Hvala na odgovoru