pitanje o prvom odnosu, menstruaciji i mogućoj trudnoći

ThunderLion

Poštovani, vjerujem da ste na ovo pitanje negdje vec odgovorili ali ne mogu naci tocno sto me muci
Uglavnom sa curom sam imao prvi spolni odnos 13.6. te smo koristili zaštitu, to je bilo oko 10 dana prije nego što je trebala dobiti menstruaciju (koliko mi je rekla ciklus joj traje uglavnom 28 dana ali nekada zna biti ne redovit). Trebala je dobiti menstruaciju jučer 24.6. ali još nije. Ne znamo ima li brige da je trudna.
Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a budući da ste koristili i zaštitu, ne postoji mogućnost trudnoće. U to se možete uvjeriti tako da uradi test na trudnoću.

ThunderLion

Jedino što nas malo brine još je da ju već 4 ili 5 dana trbuh boli a nikako da dobije. Jučer smo mislili da je dobila kada je dobila malo smečkastog iscjedka, ali je danas opet to stalo. Ali budemo što prije provjerili sa testom za trudnoću.

Jabuka12345

Poštovani,
Imao sam a djevojkom nezasticeni odnos 10-12 dana prije menstruacije. Nisam ejakulirao unutra, a ona je i popila Ellaone tabletu nakon 10 sati. Je li postoji mogućnost da dodje do trudnoce?
Molim Vas da mi odgovorite.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Trebala bi dobiti. Za svaki slučaj neka uradi test.

Lucija123456789

Dobar dan imam pitanje vezano za kasnjenje menstruacije.
Naime, moje menstruacije su većinom redovite ali dolaze nakon 30 dana otprilike. Imam spolni odnos s dečkom 2x mjesecno vec jedno pola godine. Jednom sam koristila ellaone pilule to je bilo 23.2 kada sam zapravo i imala menstruaciju. Nakon pilule "curila" sam jos nekih 13 dana. Od tad mi je menstruacija stabilna. Spolni odnos zadnji koji sam imala je bio 21.5 kada sam i trebala dobiti menstruaciju, ali smo imali spolni odnos prije nego što sam dobila. Koristili smo zaštitu, ali tijekom odnosa je pukao sto smo primjetili i onda je on zamjenio s novim i taj nije pukao(nije ejakulirao). Kako je već dečko iskusan i zna što radi rekao je da je kondom bio u redu i da je bilo sve normalno sto se tice toga. Danas je 27.5 i ja još nisam dobila menstruaciju. Poceli su mi lagani pristici i bolio me doljni dio stomaka zadnjih dana ali jos nisam dobila. Primjetila sam puno iscjetka i svaki put pomislim da sam dobila ali je zapravo iscjedak u pitanju. Je li moguce da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome šanse za trudnoću su minimalne. Savjetujem da uradite test.

carpmaster41

.

carpmaster41

Poštovani.

Moja cura i ja smo u večeri 8.6. imali 2 spolna odnosa s kondomima. Prvoga puta sam ejakuirao u kondom, drugi puta nije došlo do ejakuacije. Nakon ta dva odnosa, nisam obrisao ni očistio penis i ujutro smo na 2 minute imali odnos bez kondoma i bez ejakuacije. Njezin period započeo je 29.5.2022. Postoje li šanse za trudnoću i kolike su?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Iris9

Poštovani,
imala sam odnos s deckom 2 dana nakon menstruacije 29.08, a sljedeća menstruacija je trebala doći 18.9 a dosla je 17 tog, pod stresom sam jakim zbog mogućnosti trudnoće i užasno me bolio trbuh. Sad me zanima da li je moguća trudnoća? Menstruacija mi traje i dalje i sve je normalno kao i obično.
Hvala

stefke

Postovani,
Devojka i ja smo imali malu avanturicu i koristio sam prste, bio sam malo agresivniji ali ona nije krvarila.Kada je isla u wc usred noci peckalo je dok je obavljala nuzdu i videla je krv na papiru.To je bilo 25.8.2022, ona je 6. avgusta imala menstruaciju.U septembru uopste nije imala menstruaciju i mislila je da je to skroz okej jer joj se desava nekad tako da nema jedan mesec,1. oktobra smo imali odnose prvi put, nije krvarila nit ista, sa zastitom smo imali.Do sada smo imali 5-6 puta, naravno sa zastitom i nijednom do sada nisam svrsio u nju iako smo imalj zastitu.Sada je 3.11 i ona jos uvek nije dobila,znaci i u oktobru nije dobila menstruaciju.Nemoguce je da je trudna ali ne znamo nista ni ona ni ja.Da li mislite da ima veze sa trudnocom sa obzirom nije imala menstruaciju ni u septembru pre prvog odnosa, ili je neki drugi problem?