HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Trazim informacije i savjete za Usvajanje jedne curice 3-5 godina???

Maya

...htijela bih se ukratko predstaviti, Maya, rodom Zagrebcanka, 12 g vjencana, 12 g zivim u Francuskoj (muz Francuz)...imam 30g, 3 divna sina, zivimo u nasoj kuci, sve je u redu te divno i krasno, no vec 10 godina pricamo kako bi jednoga dana htijeli usvojiti jednu curicu od otprilike 3-5 godina starosti, rodom iz Hrvatske (moje rodne zemlje).
Zdravstveno bih mogla nanovo imati djete no nije to to. oduvijek smo htijeli usvojiti jedno dijete te je vrijeme doslo. Ovoga ljeta idemo do Rovinja pa u Zagreb. Tom prilikom sa htijela vidjeti uslove te na koji nacin se pripremiti, jer vrijeme brzo ide. Molila bih vas za sve moguce informacije i savjete, svi su dobrodosli jer mi je hrvatski zakon usvajanja potpuno nepoznat. Unaprijed hvala, Maya i Christophe

Marija Krmek, prof.

Poštovana,
Evo možda na ovim adresama i brojevima telefona možete saznati nešto više o usvajanju:
Roda - udruga Roditelji u akciji tel.: 01/ 37 74 467
Dom za nezbrinutu djecu, Nazorova 49, Zagreb; tel: 01/48 21 702, 48 21 700
Želim Vam puno sreće