|
Autor
|
Poruka
|
|
mare2309
|
10.10.2007. 22:45
Dakle ovako, yasmin pijem 10 mj. redovito i točno po uputama. Mjesečnica mi kasni 8 dana. U slučaju da sam trudna, da li je tu trudnoću moguće nastaviti, ili treba napraviti pobačaj? Da li pilule mogu ostaviti neke posljedice na dijete zbog visine hormona?
Unaprijed hvala
|
|
Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.
|
11.10.2007. 10:20
Mislim da je pametnije da prvo napravite test na trudnoću, onda ćemo diskutirati dalje.
|
|
yasminka
|
11.10.2007. 13:10
Dan!Pijem yasmin vec 8 mjeseci i sad se dogodila jedna situacija i ne znam sta-zaboravila sam popiti u utorak navecer tabletu i sjetila se u srijedu (drugi dan),a proslo je otprilike 12,13 h od uobicajenog vremena uzimanja. u uputama sam procitala da ukoliko je propustena tableta u prvom tjednu,sto je moj slucaj,a doslo je do snosaja u prethodnih tjedan dana,sto je takoder moj slucaj,da treba uzeti u obzir trudnocu i javiti se lijecniku...da li se trebam ozbiljno zabrinuti posto nije proslo puno vremena od uobicajenog vremena uzimanja?sto da ucinim?Hvala
|
|
Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.
|
11.10.2007. 16:35
Ništa nećete učiniti, jer nemate što, a nećete se previše ni zabrinuti, jer nemate zašto. Pijte tablete normlano dalje. Ukoliko bi krvarenje iza ove ture tableta izostalo, test na trudnoću i onda ćemo diskutirati dalje.
|
|
MalaRiba
|
02.06.2009. 10:00
Dobar dan, Molim vas možete li mi reći koliko se vremena nakon pobačaja može početi uzimati Yasmin. U uputi piše da se o tome treba dogovoriti s liječnikom. Inače sam zdrava i nemam nikakvih zdravstvenih problema. Hvala.
|
|
Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.
|
02.06.2009. 14:35
Kod prve slijedeće menstruacije.
|