Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.
Broj tema: 4017 | Broj poruka: 14454
Ante Perica, dr. med.
Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38
Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje
|
Autor
|
Poruka
|
|
iste
|
11.06.2015. 23:20
Poštovani, imam 36 godina i unazad nekoliko mjeseci primjetila sam da mi se nekoliko petehijica pojavljuje na natkoljenicama u vrijeme menstruacije, kasnije prođu i opet se pojave. Upravo imam menstruaciju i sad imam i dosta modrica (doduše montirala sam namještaj pa vjerujem da je neka i od toga) i više petehija nego inače i većina je sada na potkoljenicama i jedna je na nadlaktici (10tak a inače su po 2-3). Menstruacije su mi redovite (28dana) i normalne su, ponekad koristim tampone, ne znam je li to ima nekakve veze? Sklona sam pucanju kapilara osobito kad je vruće vrijeme kao sada, a vrlo malo sam aktivna, radim sjedalački posao uglavnom i ne bavim se nikakvom fizičkom aktivnošću. Nisam vadila krv.
|
|
Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.
|
12.06.2015. 13:35
Za svaki slučaj možete izvaditi krv i napraviti kompletnu i difrencijalnu krvnu sliku i koagulogram (iako mislim da će nalazi biti uredni).
|