Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.
Broj tema: 6685 | Broj poruka: 26569
Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.
Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126
Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje
|
Autor
|
Poruka
|
|
050583
|
28.01.2012. 12:50
sa 5 mj je dijete imalo ige na mlijeko 0.38.ponovili smo pretragu sa 1 god i 2 mj i bilo je samo 0.napravljen je rast i na bjelanjak sa rezultatom 0.71.nakon toga smo poceli uvoditi mlijeko i ostale preradjevine.nije bilo nikakve reakcije do unazad 4 dana od kad smo presli u potpunosti sa alernove na mlijeko.sad je stolica izrazito tvrda i navecer kad popije mlijeko cijelu noc ima grceve i vjetrove dok kad ujutro popije mlijeko nema osim tvrde stolice nikakvih problema.da li opet trebamo prijeci na bezmlijecnu prehranu.hvala
|
|
Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.
|
05.02.2012. 13:10
Smetnje su vjerojatno uzrokovane zatvorom. Pokušajte uvesti Novalac IT ili Celia Digest mlijeko. Možete dodati i WAYA IT probiotik. U slučaju pojeve kožnih promjena trebat će se vratiti na bezmliječnu prehranu (kao do sada).
|