Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

popcani kapilari oko očiju

lutvija

poštovani imam problem koji me jako brine imam curicu od 4 godine koja ima popucane kapilare oko očiju koji neprolaze nikako išli smo doktoru ali nema nikakvih poboljšanja jako je crveno malo se povuče pa se opet vrati voljela bih da mi kazete vaše mišljenje šta koristiti da se ublazi

Darko Richter, dr. med.

Ovisi što je dijagnoza. Recimo da biste napamet mogli pokušati Maxitrol ili Garasone mast za oči mazati, ne u oči, već na kapke, dvaput dnevno kroz par dana.