Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

Leće ili sporske naočale

masan

Ovako, već 5 godina nosim naočale, kratkovidan sam. dioptrija mi je -2, i 1,75 sa cilindrima od 0.5. moj oftamolog kaže kako to nije velika dioptrija. no bavim se sportom i pogotovu navečer imam problema vid mi je mutan i dvojim dse da li da počnem nosit leća, no bojim se, ili neke sportske naočale, ako mi možete savjetovati koje? hvala volio bih kad bi ste mi dali stručno mišljenje i od drugih iskustva. hvala

dr. Dean Šarić

Poštovani,
Za navedene dioptrije, te bavljenje sportom definitivno preporučam nošenje kontaktnih leća.
dr Dean Šarić