Estetska kirurgija

Gdje u Splitu(ili okolici)

saigon

Željela bih smanjiti grudi,pa ako mi molim vas možete preporučiti kliniku tj, doktora koji to uspješno radi.
Jedino da se ta klinika nalazi na području Splita

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, kao prvo prihvatite naše isprike zbog kašnjenja odgovora! Također, zahvaljujemo na Vašem upitu, no ne možemo Vam puno pomoći, jer niti mi sa sigurnošću ne možemo znati tko od kirurga ovaj zahvat u Splitu kvalitetno izvodi, jer se radi o zahvatu koji je tehnički relativno zahtjevan. Mi možemo garantirati jedino za kvalitetu usluge u našoj ordinaciji

saigon

Hvala!