Estetska kirurgija

Labioplastika

anamj

Poštovani, zanima me dali u području Splita postoji plastični kirurg koji zahvate intimnog područja? unaprijed hvala na odgovoru.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, na žalost nebih Vam mogao dati pouzdanu informaciju o ovom zahvatu u Splitu, ali mogu reći da mi u okviru naše Poliklinike često i uspješno izvodimo ovaj korektivni zahvat.