HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

PODRŠKA

Sonja

Ovim putem želim pružiti podršku svima koji skupe hrabrost i jave se jer im treba pomoć, i zahvalnost onima koji im tu pomoć nesebično daju.
Apeliram svima koji primijete bilo kakav način zlostavljanja djeteta, da ne šute i ne okreću glavu, nego da progovore - bilo kome, prijateljici, susjedi, kolegi, učiteljima u školi, tetama u vrtiću - bilo kome. Najgore je ne napraviti ništa.

Goga

Tako je. Javite se i u Centar za socijalnu skrb, međutim mislim da mnogi nemaju priliku niti znati tko im može pomoći.

Vera

Da, najgore je ne napraviti ništa, takvog sam stajališta i ja, ali
na žalost, često i od prijatelja kamo li drugih dobivam anti - podršku,
ne mješaj se, to se tebe ne tiče i slično. Žalosno je koliko se toga dešava oko nas a mi ne želimo vidjeti, jer se nas ne tiče.

Ja se usprotivim gotovo svima sa pričom, super, a da se tebi to desi ili dešava kome češ se obratiti, onome kome si jučer vidio da je ugrožen ili da mi se radi nepravda, da ne kažem gore, a nisi učinio ništa, već okrenuo glavu ???

Ja sam u svom životu prošla mnogo loših iskustava, da ne kažem maltretiranja, nažalost kao dijete i u tineđerskim godinama, nisam se imala kome obratiti, tako da ne mogu ne uvidjeti nepravde koje se nanose drugima, a pogotovo djeci koja su moja bolna točka.