Kardijalna kirurgija

Prolaps

Nada

Vezano uz prethodno moje pitanje o prolapsu mitralne valvule, molim Vas da mi kažete da li su moguće komplikacije u slučaju trudnoće, pošto bi željela još jedno dijete. Da li je uzimanje Concora problematično za vrijeme trudnoće?

doc. dr. sc. Darko Anić

U slucaju trudnoce ne preporuca se uzimati beta-blokatore (Concor), osim ako vase stanje to IZRAZITO ne zahtijeva. Obvezno se trebate konzultirati s Vasim kardiologom po pitanju daljnje terapije.