Otorinolaringologija

Curenje nosa

Lia

Štovani doktore,
Molim Vas za savjet. Prije 15-tak dana sam preboljela gripu. Više
nemam temperature, ali su se pojavili problemi sa nosem iz kojeg
stalno ispuhujem sekret u početku zeleni, a sada bijeli ili proiziran.
Nikako da to prestane. Povremeno i kašljucam te izbacijem ispljuvak
u početku slanog okusa, a sada gorkoga. Ne znam šta da poduzmem.
Unaprijed zahvalna,
Lia

prof.dr. Željko Bumber

Svakako otorinolaringologu (upala sinusa je upitna). Molim ultrazvuk sinusa i/ili rtg sinusa. Leukociti ? Sedimentacija? CRP ?