Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Osip kod trogodisnje djevojcice

Lenaneva

Postovani!
Danas ujutro moja kcerkica stara 3 godine probudila se sa osipom po rukama. Prvo sam pomislila da su je ispikali komarci jucer navecer u parku jer izgleda kao ubod komarca,a i stalno se ceska i govori da je svrbi.
Sada kad sam je stavljala na popodnevno spavanje primjetila sam da ima istih tih flekica po ledjima,trbuhu,guzi,preponama,nogama i rukama.
Jucer navecer prilikom kupanja toga nije bilo. Mala nema povisenu temperaturu,dobro jede,vesela je. O cemu bi mogla biti rijec i da li su ospice ili nesto takvo u pitanju. Zabrinuta sam jer imam jos jednu malenu od 7 mj pa da ne bi i nju zapalo isto.
L.p.
Ines

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nadam se da ste se u medjuvremenu javili liječniku. Ospice nisu, moguće je u pitanju alergija.