Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

povracanje

ninainemanja

Postovanje! Sin od 8god.povraca od 14.02 do danas,na pedijatriji tvrde viroza,nalaz krvi je pokazao povisen MCHC 364 i blago povisen tlak 130-90! Nakon pregleda pedijatra pusten kuci,da bi i dalje nastavilo povracanje,sada nakon 6 dana povracanja,poceo je povracati žućkastu tekućinu koja ima jak neugodan miris. Molim vas za neki savjet ili pomoć!!!!!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Treba se javiti u bolnicu, nadam se da ste to u medjuvremenu učinili.