Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

promuklost

salence

postovani dr kao i uvjek do sada nadam se brzom odgovoru naime dijete od 7 god do prije 10 dana pio ospen zbog streptokoke posle toga sve ok medjutim prije par dana je promukao i malo kaslje pa neznam da li to ima veze sa tim i dali ima neki lijek za promuklost jer to traje vec par dana a inace opste stanje dobro veseo ima apetit pozdrav

Darko Richter, dr. med.

Nema veze s Ospenom, niti sa streptokokom.
Za promuklost ima lijeka.

salence

hvala na odgovoru a mozete li mi preporuciti neki lijek da li neke septolete ili sirup hvala

Darko Richter, dr. med.

To što ste si sami preporučili, ne morate pitati mene.