Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

streptokok - cjepljenje

visnja71

Poštovani, kcer od 6 godina ima streptokok i trenutno pije silapen (pocela jucer), zanima me koliko vremena treba proci da bih ju mogla pocjepiti protiv svinjske gripe (ako nalaz bude negativan ), unaprijed hvala na odgovoru

Darko Richter, dr. med.

Čim padne temperatura može se cijepiti. Mislim, da padne definitivno, tj. barem 48 h. No,ako je inače afebrilna, može se cijepiti odmah.