Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

kakav mi aparatic preporucujete

eennaa

imam 25 godina, od 17.-te do 21. god sam nosila mobilni aparatic za zube. Taj aparatic mi je sirio gornju celjust i povlacio prednje zube (prva 4 zuba) prema nazad, a imao je i pregradicu koja je sprjecavala da jezik guram naprijed. U tih 5 god nosenja popravili su se zubi, ali sada se ponovo vracaju na staro. Doduse ortodont me je na to i upozorio jer je rekao ga ne gutam pravilno i da jezikom stalno guram zube, dao mi je vijezbe za pravilno gutanje, al moram priznati da bas i nisam vjezbala, a i tesko je to jer ja to nesvjesno radim. Odlucila sam se opet nositi aparatic, pa ne znam kakav bi mi trebao. Je li fiksni aparati imaju istu funkciju kao i mobilni, tako da sire celjust da bi se ovi prednji mogli povuci. Da napomenem imam jos jedan problem, obje dvojke su mi krace od ostalih zubi, rekao mi je ortodont prije da se i to moze izvuci odgovarajucim aparaticem. Postoji li aparatic koji bi rjesavao oba ta moja problema istovremeno, znaci vukao dvojke van i gurao sve zajedno nazad? Zagriz (ili kako bih to vec rekla) mi je otvoren 2-3 mm, a ove dvojke ne samo da su krace nego jedna kao malo i strsi van. Postoji li neko rjesenje za moje zube, jos mastam o lijepim zubima happy
Preporucite mi molim vas neko rjesenje. Unaprijed hvala.

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Problemi koje spominjete uopće nisu nerješivi.... Vama je potreban fiksni aparatić i terapija koja će Vas rješiti nepodesnih navika.... obratite nam se s povjerenjemhappy 01/3703498