Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

pore

doris

Imam osjetljivu kozu, T-zona i i dio obraza su mi puni mitisera (koji su duboko u kozi)...redovno cistim lice,svaka dva mjeseca idem kod kozmeticara... ali i dalje mi ostaju rupice na kozi od kojih se ponovo stvaraju mitiseri.Sta da radim?Kako da se rijesim prosirenih pora????

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Doris!

Moj odgovor ti se sigurno neće svidjeti-proširene pore su sastavni dio tvoje kože i one će uvijek biti takve,a možeš ih pokušati poboljšati primjenom adstringentnih pripravaka.
Pokušaj primjeniti Teenderm K kremu.
Pozdrav!