Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Phytosphingosin

listen

Poštovana doktorice,
imam 35 i već jako dugo imam problema s (osjetljivom) masnom kožom lica. Popis kozmetike koje sam upotrebljavao je zaista dugačak, a rezultati su nikakvi. Već dulje vrijeme skuplam informacije o Roaccutanu i mislim da bi mi to pomoglo, ali s bozirom na popratne efekte i osjetljivost moje kože, dosoda Roaccutan nisam probao. U zadnje vrijeme nailazim na dosta članaka (internet) u kojima se spominje Phytosphingosin. S obzirom na izuzetno dobre rezultate koji se postižu kod liječenja (osjetljive) masne i aknama sklone kože (posebno u kombinaciji s Benzoyl Peroxidom), mislim da bi Phytosphingosin bio najbolje rješenje za moju kožu lica, ali ne znam kako doći do njega (ili kozmetičkih proizvoda koji ga sadrže). Molio bih vašu pomoć.
Unaprijed hvala.

Mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovani!
Predlažem jedan dermatološki pregled radi odluke o liječenju Roaccutanom za kojega mislim da bi mogao pomoći.
Vlastita iskustva sa phytosphingosinom nemam.
Pozdrav!