Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Desloratidin do kada

123zorica

Ja ga pijem godinama zbog hronicne urtikarije.Smanjim na svaki treci dan pa kad se urtikarija vrati onda pijem svaki dan 1 mjesec To traje evo 5 godina Kad je jaca urtikarija uzmem Predinosol 20-30 mg 5 dana Da li ove tablete smiju da se piju godinama Opet ih pijem svaki dan

Darko Richter, dr. med.

Desloratadin se može piti mjesecim ai godinama, a prednisolon, kao i ostali kortikosteroidi, ne tako lako, jer imaju značajne nuspojave. Kratke kure od 3 dana ne škode toliko, čak i ako se ponavljaju nekoliko puta godišnje.