Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Ispravka teme "peckanje u ždrijelu"

zvonimirp

U ovoj temi gdje sam iznosio simptome mislio sam na DUŠNIK a ne na ždrijelo ! Ispričavam se.

Darko Richter, dr. med.

Isti odgovor kao i prije.

zvonimirp

Ne pušim doktore !

Darko Richter, dr. med.

Dobro, ako je tako, i ako ne pušite dim tuđih cigareta.
Za vaše probleme ne bi bilo drugog postupka, osim, da se dušnik pogleda fiberskopski, za što bi bilo dobro da posjetite ORL specijalistu, i da se ispita eventualno postojanje gastroezofagealnog refluksa ili infekcije želuca helikobakterom - to bi vam trebao voditi internist gastroenterolog.
Nema tu alergije.