Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

nalazi alergo testiranja

novizagreb

Poštovani,dijete od 7 mjeseci mi je poslano na alergo testiranje zbog atopijskog dermatitisa.Nalaz je sljedeći:
Imunoglobulin E 225.0 H
dermatophagoides pteronyssinus-grinje 0.07 klasa0
egg white bjelanjak jajeta 30.1 klasa 4
milk-mlijeko 52.3 klasa5
soya 0.29 klasa0
možete li pojasniti nalaz?

Darko Richter, dr. med.

Pojasniti nalaz? Nema ništa nejasno u tom nalazu.
Postavite konkretno pitanje, što vas zanima.

dina2909

Poštovani,

nalaz na alergo testove mi je pokazao da nemam nikakvih alergija, nešto malo na maslinu, a živim na kontinentalnom dijelu što znaći da nije ni bitno. Ali kod operacije sinusa su mi našli jako puno toga u brisu, koliko su ti testovi pouzdani?
Hvala

Darko Richter, dr. med.

Ne bih znao o čemu je riječ. Nejasni ste.