Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

seretide

boza

dijete 11 i pol g , uzima kao trajnu terapiju seretide 50 2x2 putem aerochambera, inhaler. jel mozda diskus seretide 100 bolji nacin uzimanja za nju? jeli diskus bolji tj kvalitetniji, laksi ,prakticniji nacin ? moze li se nepravilno uzeti seretide iz diskusA ?

Darko Richter, dr. med.

U ovom slučaju sasvim sigurno je pouzdanije uzimati Seretide 100, diskus, nego pumpicu na Aerochamber, 2×2 od 50,