Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

2 doza

Damir

Poštovani dr.Richter, moje dijete je u dobi 3 mjeseca primilo Di Te Per Polio od Imunološkog Zavoda premda sam ja želio dijete cjepiti cjepivom "5 u 1". Nakon cjepivo dijete je febriralo 3 dana do 40 st.C. Zanima me da li može dobiti "5 u 1 " kao drugu i treću dozu .
Pozdrav

Dr. Darko Richter

Može, a isto tako može febrirati i poslije tog cjepiva, iako je to znanto rjeđe (recimo, 2-3 puta rjeđe nego uz cjelostanično cjepivo kakvo je DiTePer Imunološkog zavoda Zagreb.