Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

varilix,infanrix i engerix

magda

Postovani, cjepila sam dijete 5.5.06 s infanrixom(3 g i 8 mj) te engerixom, u 6 mj dobivamo drugu dozu engerixa a htjela bih cjepiti dijete i s varilixom... Preporucate li cjepljenje varilixom s drugom dozom engerixa , tj smije li se cjepiti i s varilixom s obrzirom na infanrix i engerix ili je bolje cekati 8 mj da bi se cjepilo varilixom?

Dr. Darko Richter

Može se cijepiti istodobno, na istoj viziti, u drugo mjesto.