Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

cijepljenje

fridek

Poštovani,

dijete je staro 3,5 godine i redovno cijepljena prema kalendaru cijepljenja, sa 5u1 cjepivom. Obzirom da smo otkada je primila sva cjepiva, preselili u novi grad, imamo i novu pedijatricu. Problem je slijedeći: Pedijatar koji ju je cijepio u dolje navedenim intervalima rekao je da više ne treba cijepiti do škole, a nova pedijatrica kaže da dijete treba cijepiti kad navrši 4 godine za DiTePer. Molim savjet.
Dijete je cijepljeno:
1. BCG - nakon rođenja
2. 2 mjeseca - HIBERIX
3. 3 mjeseca - 5u1
4. 4,5 mjeseca - 5u1
5. 7 mjeseci - 5u1
6. godina dana - MoPaRu
7. godina i 7 mjeseci - 5u1
Unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Treba još jedan DTP, najbolje opet Infanrix, sa navršene 3 godine. Pogledajte program cijpeljenja u RH, tako da u lijevom stupcu na ovoj istoj stranici, klinkete "centre za edukaciju" - "cjepiva" i na otvorenoj stranici kliknete Program cijepljenja u RH.

fridek

Puno hvala na odgovoru.