Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

cijepljenje nakon operacije

betty

Poštovani doktore, molim Vas za mišljenje. Prije 10-ak dana moj je desetomjesečni sin bio podvrgnut manjoj operaciji pri čemu je korištena opća anestezija Halothanom. Zanima me koliki bi trebalo napraviti razmak između operacije i cijepljenja. Radi se o trećoj dozi cjepiva protiv hepatitisa. Također me zanima koliki je maksimalni razmak između druge i treće doze toga cjepiva.
Unaprijed hvala na odgovoru.

Darko Richter, dr. med.

Može se cijepiti odmah, a maksimalni razmak između 2. i 3. doze je do 99 godina.