Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Cjepljenje u inzemstvu

neddar

Naša beba je rođena u njemaćkoj i do trećeg mj. života nije primila nikakvo cjepivo dolaskom u HR započeli smo redovno cjepljenje.
1. sa 3 i pol mj. dva uboda
2. sa 4 i pol mj.
3. sa 6 mj.
Pedijatrica kaže da još mora dobiti TBC cjepivo u 1. god. života.
Pošto se mi namjeravamo nalaziti u Njemačkoj narednih najmanje 6. mj. dali se može to cjepljenje obaviti tamo ili možemo čekati da se vratimo ponovo u HR.
U programu cjepljenja za 2008 God.nevidim TBC cjepljenje.

Darko Richter, dr. med.

Djeca koja žive u Hrvatskoj trebaju se cijepiti BCG. Pitati mene, da li se nešto može obaviti u Brazilu ili Rumunjskoj, dosta je glupo. Valjda može. Probajte ih nagovoriti. No, nije mi jasno zbog čega se ne cijepi ovdje, kada ste tu. Opet netko nešto petlja, ili?