Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Priorix i cjepivo protiv gripe

gala37

Poštovani,
Moja djevojčica od 13,5 mjeseci bi za nekoliko dana trebala ići na cijepljenje Priorixom. Interesira me kada je mogu cijepiti protiv gripe te kome se mogu obratiti ukoliko moja pedijatrica ne bude htjela cijepiti moje dijete protiv gripe.
Živim u Slavonskom Brodu.
Hvala!

Darko Richter, dr. med.

U Županijski zavod za javno zdravstvo, drica Medved ili (?) Medvjed.
No, sumnjam da ćete naići na razumijevanje, pa se možete javiti nekom privatnom pediajtru u gradu, ili u bolnicu prof. Aberle.