Erekcijska disfunkcija

levitra

woop we

poštovani doktore,može li levitra 20mg biti opasna za organizam s tim da sam skroz zdrav ali planiram lijek uzeti zbog problema psihološke prirode...

woop we

u biti to i nije neki problem više se radi o eksperimentiranju,a problemom bih mogao nazvati tek strah da necu prerano dozivjeti ejakulaciju

Antun Gršković, dr. med.

Nuspojave levitre pišu na informativnom papiriću koji se dobije uz lijek, a podrazumijevaju glavobolju, crvenilo lica, mučninu, rinitis i sinusitis te u manje od 1% slučajeva infarkt miokarda, prijapizam ili anafilaksiju.
Lijek uzimate na vašu odgovornost jer strah od mogućnosti da ćete imati preuranjenu ejakulaciju nije indikacija za uzimanje lijeka.