Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

trbuh

lunja

Nakon 2 poroda carskim rezom (zadnj je bio pred 2 godine) ostala mi je razvučena koža na trbuhu, iako redovito vježbam i vratila sam svoju težinu. Postoji li način kako bih uspjla tu kožu malo zategnuti? Sličan problem je i sa dojkama, može li se stanje popraviti i bez operativnog zahvata?
Hvala!

Dinko Kaliterna, dr. med.

Za trbuh situacija je povoljnija jer radio valovi mogu dosta pomoći dok za dojke ne mogu reći jer ne znam koliko je oštećenje. Detalje tretmana vidite na www.poliderma.hr pod radio valove gdje ujedno imate i video tretmana.

Bumbica

Molim Vas, koliko dođe taj tretman za trbuh?

Dinko Kaliterna, dr. med.

Treba 6 tretmana, razmak između tretmana je 2-4 tjedna. Cijena 1 tretmana je oko 1.300 kn.