Otorinolaringologija

HVALA

Tanja

Samo želim na ovaj način reči jedno veliko HVALA dr.Bumberu što nas je uputio da na pravilan način pomognemo našem Luki!Evo,mjesec dana nakon operacije treće mandule,naš Luka čuje fenomenalno,jede ko termit,veseliji je i sretniji,čak pjeva u dječjem zboru!Sad mi je pomalo žao da to nismo napravili i prije,ali bitno je da nije bilo prekasno!Još jednom,veliko HVALA!

prof.dr. Željko Bumber

"Mala" operacija - veliki rezultat! I za druge roditelje vrijedi čim zamijete dugotrajnije loše disanje kroz nos, noću otvorena usta, hrkanje neka potraže otorinolaringologa. Operacija treće tonzile moguća je i prije treće godine (prosječne granice za tonzile).
Drago mi je da sam pomogao i vama i Luki.

iva

hvala