Otorinolaringologija

krvarenje iz uha

suzi

Poštovani!
Kao prvo Vam želim svima dobar dan!
A sada pitanje;jutros kad sam se probudila na jastuku sam vidjela skorenu krv i uvidjela da ona potječe iz mog desnog uha.
Nikad ne čistim sa štapićima jer sam čula da to i nije baš zdravo(radi začepljenja) već površinski vaticom.Isto tako znam da se nisam ogrebala pa da je neka ranica pa da ona krvari.Imam čudan osjećaj u uhu,ali ne mogu baš reči da je to bol.Možete li mi molim Vas odgovoriti da li je to razlog da krenem k lječniku odma ili ....?
Unaprijed Vam se zahvaljujem!
Srdačan pozdrav!S.

prof.dr. Željko Bumber

Spavate li zaista tako mirno da se niste nijedanput okrenuli?
Možda tragovi krvi potiču i iz nosa, usta. Ako ste sigurni da je u pitanju uho predlažem pregled kod otorinolaringologa. Viirusne upale uha katkada mogu pratiti krvarenja (ali i jaka bolnost ). Naravno odite kod "otorinca" ako je krvarenje i iz nosa.