Otorinolaringologija

Molim Vas Za Pomoč

Kristijan

Lijepi pozdrav! Molio bih vas da mi pomognete objasniti ono što drugi neče! Bio sam na mjerenju centra za ravnotežu! Mjerenje prostorne ravnoteže metodom kompjutetizirane kraniokorpografije(C-CCG) tamo su statički testovi pronašli patološki nalaz površine glave do 311cm2, a dinamički testovi patološki nalaz kutne ravnoteže desno do -173cm! Inaće mi je sluh oštečen prilikom ispucavanja rakete iz ručnog bacaća1 Unazad nekoliko mjeseci sam osjeti da nesmijem glavom naglo se okretati pa čak i drmanje u autu mi donosi smetnje kao da se na tren izgubim! Molio bih vas da mi pomgnete objasniti šta to znaći i kako lijećiti jer me je strah voziti auto da nebih nekoga ugrozio! Unaprijed zahvalan Kristijan!

prof. dr. Željko Bumber

Vjerojatno se radi o smetnjama uzrokovanim vratnom kralježnicom.
Kontaktirajte liječnika koji je napisao nalaz kraniokorporografije i fizijatra te ortopeda. Biti će vjerojatno potrebne vježbe vratne kralježnice. Prije toga svakako još jednu potvrdu da se radi o vratnojkralježnici.