Otorinolaringologija

Mononukleoza

markop3

Poštovani,
Dali biste mi mogli dati neke smjernice u pogledu liječenja mononukleoze. Da li se obnova same jetre može nekako ubrzati, tj. poduprijeti nekim čajevima.....da li se preporučuje jesti soja?
Unaprijed hvala

Domagoj Parazajder, dr. med.

Poštovani, s obzirom da je infekciozna mononukleoza bolest koja je u domeni infektologa (specijalista za zarazne bolesti), ne mogu vam precizno odgovoriti na pitanje, pa vas molim da se obratite infektologu koji vas je liječio da dobijete pravu informaciju. Sretno!