Otorinolaringologija

Narudžba kod vas

Vesna62

Poštovani dr. Parazajder, da li je moguće naručiti se i doći kod vas na pregled i
eventualno terapiju?
Na RTG snimci koju sam danas dobila, piše da imam zasjenjenje cijelog lijevog maxilarnog sinusa.

Srdačan pozdrav,
Vesna

Domagoj Parazajder, dr. med.

Za pregled u ambulanti (Zavod za ORL, Klinička bolnica Sveti duh) dovoljno se naručiti na tel 3712-036, radnim danom između 12 i 13h. Lijep pozdrav!