Otorinolaringologija

pljuvanje krvi

ivoive

Poštovani,već neko vrijeme u razmacima od pet do set dana pljunem malo krvi s pljuvackom..bio sam snimati pluca i sve je uredu..samo me grlo peće neznam dali su krajnici i ima li to veze s tim i kome bi se mogo obratit..unaprijed zahvaljujem!

Domagoj Parazajder, dr. med.

Svakako učinite pregled orl-oga, najčešće se radi o krvarenju iz desni (zubno meso), no potreban je pregled da se isključi eventualni drugi uzrok krvarenja. Lijepi pozdrav!