Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Beba stenje i grci se

Gevara

Postovani,

Beba je stara 7 tj., od 10 dana je na ad-u, pije bebimil stolica redovna svaki dan zuckaste boje, nije tvrda, ima grceve od 10 dana, davali bio gaju nije bilo koristi presli na espumisan i bilo je manjeg poboljsanja, od prije 2 tj ujutro krene jako stenjanje i grcenje toliko da se probudi i to svako jutro redovno, pri tome nekada ispusta vjetrove i onda joj bude lakse, popodne sve u redu ne stenje niti ista, nego krene uvecer a najvise ujutro poslije obroka koji bude oko 5,6 i stenje sve do 12, jako se savija i grci, ne moze spavti, stalno se budi, molim vas dali su to jos uvijek grcevi ili je do bebimila? Dali mijenjati prehranu ili se crijeva jos uvijek razvijaju? Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prema opisu riječ je o grčevima. Više možete pročitati na https://www.littledotapp.com/hr/2016/02/26/dojenacki-grcevi/

Ako ste iz Zagreba ili okolice možete doći na besplatnu antikolik radionicu u subotu 29.1. u 8,45, Zvonigradska 9 u Zagrebu.