Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Simptom puberteta nelagoda u spolovilu/testisu

More123

Imam sina koji ulazi u 13.godinu života, visine 186 cm težine 65 kg koji ima duže od godinu dana razne simptome ulaska u pubertet (dlakavost pod pazuhom i spolovila, promjena glasa, bol na dodoir kod dojki....međutim u zadnje vrijeme (mozda 4-5 mjeseci) zna se žaliti na nelagodu koja povremeno prelazi u bol u testisima kao i povremeno peckanje u spolovilu nakon mokrenja (jednom na dan pa onda opet ništa pa za dan dva opet lagano peckanje i tako već nekih 4-5 mjeseci). Napravljen je i nalaz urina koji je pokazao da nema upale ni bakterije pa se pitam da li navedene smetnje mogu biti simptomi puperteta?
hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

NAvedene smetnje nisu karakteristike početka puberteta. Razmotrite kontrolu urologa.