Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Bol u trbuhu

Nemamimena

Poštovani sina 12.godina ponekad nakon uzimanja kaladonta bilo kojeg dječjeg ili za odrasle u području stomaka.Što da radim Lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ne vidim kako bi to moglo biti povezano, osim psihički. Naročito ako ne guta pastu za zube.

Nemamimena

Ne ne guta pastu.Što predlažete da odem kod našeg doktora ili kod doktora ne opće prakse.Lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Doktora opće prakse..