Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

crveni osip po spolovilu kod dečkića

maria99

Lijeop pozdrav,
Imam dečkića od 15.mj dakle nosi pelene jos uvijek.. Unazad 4,5 dana pojavio mu se osip iznad guze kao crvene tockice da bi se prosirilo malo iznad po desnoj strani testista... Zvala sam pedijatricu rekla mi je da perem s vodom toplom i djecjim sapunom i obilno namazem pavlovicevom kremom medutim to nema nikakvog ucinka...i dalje se dosta crveni... Molim savjet!
Hvala unaprijed!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Zašto se ne javite na pregled, ovako nije moguće dati suvisli savjet.