Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

bol u trbuhu

maria_elena

postovani profesore,
imam curu od 5 godina i vec je 4 dana boli trbuh oko pupka i malo nize.bili smo na hitnoj u klaicevoj i nalazi su joj sljedeci poviseni eritrociti i limfociti a snizeni mcv i neutrofilni granulocoti. stolica i apetit uredni.temperature nema.samo nagla i ostra bol u trbuhu.jednom i po noci.trbuh joj je mekan.znate li mozda sta joj je i kako joj pomoci?
unaprijed hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nažalost, ne mogu znati što je. Tek se može reći da nema akutnu kiruršku bolest (upala slijepog crijeva, zapletaj crijeva)..