Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dobijanje na tezini

jelena94

Beba na rodjenju je imala 3610 kg, drugi dan je imala otecena stopala pa je dobila inekciju za izmokravanje i ono se povuklo, kada smo krenuli kuci iz bolnice imao je 351o..Nakon 17 dana dobio je samo 20 g.ne mogu da ga dojim, pa mu dajem adaptirano mlijeko Impamil popije po 90 ml..Prvo sam koristila Bebelac al me je pedijatar savjetovao da predjem na Impamil i prije 7 dana smo poceli da ga koristimo..Molim za savjet misljenje..Inace me strah iako pedijatar govori da beba izgleda dobro koza joj je sasvim uredu i obrazi su se uoblicili.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako i nadalje nema značajnijeg napretka na težinio potrebno je obaviti pretrage kako bi se pronašao uzrok.