Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kašalj

valek

Poštovani, naš 4,5 godišnjak već cca 4 tjedna kašlje. Prvo je više noću sad ne. Iskašljava lijepo i normalno diše iako ima sekreta u nosu koji je sluzaviji. Najviše kašlje ujutro i kad skače. Nosić čistimo fiziološkom i redovito "usisavamo". Dajemo mu prospan. Temperaturu nije ni imao. Dobrog je općeg stanja, veseo i normalno jede i spava noću. Da li ga je potrebno voditi pedijatrici da ga posluša ili samo ovako i dalje ili nešto drugo za terapiju?! Unaprijed zahvaljujemo,

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Pokušajte ispirati nos hipertoničnom otopinom morske vode (ima više proizvoda u obliku spreja). Nije nužno ići liječniku ako je dijete dobrog općeg stanja.