Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Limfociti i bela krvna zrnca...

Dane2805

Ovako izvinjavam se ako nisam postavio temu na pravo mesto ali nemam bash nekog iskustva u medicini inace 90-to sam godiste ;p
Da ispricam o cemu se radi ..
Pre nekih nedelju dana drugi od levo prst na levoj ruci mi se ka srkatio tj kao da se uvuko ... otiso sam do lekara skimili su mi i na toj kosti mi se nalazi nekava zaoblina ... oni su ustanovili da je to mozda neka cista... poslali su me da vadim krv ... Sve mi je ok ali Bela krvna zrnca su mi 11.85 a pise da ide do 10 a Limfociti su mi 53 a ide do 40 .. Koga god da pitam ne znam .. Da li to oni od mene nesto kriju ili ? Da li to moze da bude opasno i o cemu se tacno radi... Bio bih svakom zahvalan ko bi mi pomogao ...

Darko Richter, dr. med.

Nemam pojma odakle pacijentima ideja da čitaju nalaze, kao da se radi o broju cipela, ili dogovoru s krojačem o dužini kaputa. Pa to se studira godina, specijalizira godinama, prakticira godinama. Nalazi su vam uredni.