Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

ljušti se glavić penisa

druski

pozdrav
imam problem već nekoliko god.bio kod raznih dermatologa koristio svakakve kreme radio bris glave i bris iznutra sve uredu .znači glavić mi je do pola oljušten a ostatak je još normalno.Svaki put nakon odnosa on se nastavlja ljuštit.Žena bila na kontroli sve u redu.ima te li nekakav savjet,
hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Provjerite da li je i kod supruge urađena mikrobiološka obrada (brisevi na bakterije, gljivice mikoplazmu) i PAPA test. Možda bi bilo dobro da se obratite urologu. Opcija može biti "ex iuvantibus" (ili narodski rečeno "napamet"blunk uvođenje antibiotske terapije za Vas i Vašu suprugu.