Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

mlijeko

sanja

Sin mi je napunio godinu prije deset dana. Jos uvijek smo na Aptamilu 3,ali mislim uskoro preci na "obicno" kravlje mlijeko. Da li ga u pocetku moram mijesati s vodom i u kojem omjeru? Hvala.

Dr. Darko Richter

Ako pije vodu, onda mu u jelo ne treba dodavati dodatne količine vode, osim one koja po receptu u jelo pripada.